Huvikool Keeletkoda õppekavas on kokku 15 kursust lastele ja noortele vanuses 1 – 21 eluaastat.

Dex the Dino

Ainekava lühikirjeldus:

Kursus on mõeldud lastele vanuses 1,5 kuni 3 eluaastat.

Spetsiaalselt kõige pisematele keelehuvilistele lastele mõeldud kursus räägib dinosaurus Dexi saabumisest Megi ja Charlie’ perekonda. Pere koer Buddy leiab koduaiast dinosauruse muna ja sellest koorub sõbralik dinosaurus Dex, kes saab kohe toredaks pereliikmeks. Dex on noor, pisike ja vahel saamatu dinosaurus. Kursus annab väikestele õpilastele võimaluse maailma asju koos Dexiga õppida. Dex on õppetöös armas kaaslane, kes aitab lastel arendada mitte ainult loovust, kognitiivseid oskusi ja peenmotoorikat, vaid ka koostööd grupikaaslastega. Kursusega käivad kaasas multikad.

Lapsed õpivad koos Dexiga selgeks rohkem kui 450 põhisõnavara sõna kuulmise järgi ära tundmist, reageerimist, sõnade õiget hääldust ja lühikeste lausetega eneseväljendust. Kursus on  sobiv algajatele.

Welcome The Flibets

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 2 kuni 4 eluaastat.

Flibetsid elavad planeedil, mis on väga sarnane meie planeedile, aga neil on hõljuvad saared ja autod liiguvad lennates, mitte ratastel. Peategelane on vahva jalgadega palli sarnane poiss Zac. Zac, tema pereliikmed ja sõbrad seiklevad oma planeedil ja pakuvad lastele toredaid eakohaseid tegevusi. Kursusega käivad kaasas toredad multikad. Tulge meiega mängima!

Welcome the Flibets on sobilik nii algajatele kui jätkukursusena Dex the Dino kursuse läbinutele.

The Flibets’ Adventures

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 3 kuni 5 eluaastat.

Flibetsid elavad planeedil, mis on väga sarnane meie planeedile, aga neil on hõljuvad saared ja autod liiguvad lennates, mitte ratastel. Peategelase Zaci, tema pereliikmete ja sõprade seiklused jätkuvad oma planeedil. Kursusega käivad kaasas toredad multikad.

The Flibets’s Adventures on sobilik jätkukursusena The Flibets Starter  kursuse läbinutele.

The Flibets Forever

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 4 kuni 6 eluaastat.

Flibetsid elavad planeedil, mis on väga sarnane meie planeedile, aga neil on hõljuvad saared ja autod liiguvad lennates, mitte ratastel. Peategelase Zaci, tema pereliikmete ja sõprade seiklused jätkuvad oma planeedil. Zac hakkab nüüd kooli minema ja tema seiklused on rohkem kooliga seotud. Kursusega käivad kaasas vahvad multikad.

The Flibets Forever on sobilik jätkukursusena The Flibets‘ Adventures kursuse läbinutele.

Learn with Peppa

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 4 kuni 8 eluaastat.

Armastatud multikategelane põrsas Peppa elu on alati väga põnev! Peppal on kogu aeg käed-jalad tegemist täis. Toetav pere ja vahvad sõbrad teevad Peppa tegemised alati huvitavaks. Peppa lugudes on palju toredaid seiklusi ja neist on lastel alati midagi õppida. Üdini positiivne kangelanna on õpilastele inglise keele õppimisel heaks eeskujuks. Tegemist on suulise keele arendamisele suunatud kursusega. Kursusega käivad kaasas multikad, värvilised kleebistega tööraamatud ja vahva mobiilirakendus.

Learn with Peppa on sobilik 6-8aastastele algajatele ja või jätkukursusena The Flibets 2 kursuse läbinud 5-7aastastele.

Peppa’s Adventures and Phonics

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 6 kuni 9 eluaastat.

Armastatud multikategelane põrsas Peppa elu on alati väga põnev! Peppa teeb koos oma pere ja sõpradega läbi rea vahvaid seikluseid. Peppa on julge ja tal on head pealehakkamist. Tema tegemistest on lastel alati midagi õppida. Üdini positiivne kangelanna on õpilastele inglise keele õppimisel suureks motivaatoriks. Kursusel õpetatakse ka häälikuõpetust ja alustame lugemise õpetamisega.

Peppa’s Adventures and Phonics on sobilik jätkukursusena Learn with Peppa  kursuse läbinutele.

English Adventure

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 5 kuni 7 eluaastat.

Lucy ja Ted viivad õpilased vahvale rännakule Disney tegelaste võlumaailma. Lisaks õpetavad Lucy ja Ted lastele palju erinevaid laule, liigutusi ja igapäevaseks suhtelmiseks vajalikke väljendeid, mängides läbi igapäevaseid situatsioone ja jälgides Disney multifilimide tegelasi. Kursusega käivad kaasas ka kaheksa filmi episoodi, mis aitavad õpiprotsessi lõbusaks ja atraktiivseks muuta.

English Adventure on sobilik algajatele eelkooliealisetle lastele ja ka jätkukursusena Learn with Peppa  kursuse läbinutele.

Storyfun Pre-A1

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 6 kuni 8 eluaastat.

Kõigile lastele meeldib lugusid kuulata. Nüüd on aga aeg ka ise lühemaid lugusid lugema hakata. Kursusel Storyfun Pre-A1 on kahes raamatus kokku 16 vahvat elulist lugu, mis aitavad õpilastel samm-sammult paremini lugema õppida. Kõik lood on ka kuuldemängudena sisse loetud ning õpilastel on neid võimalik spetsiaalsest internetikeskkonnast alla laadida või otse üle neti kuulata. Lisaks lugemisele õpivad lapsed ka häälikuõpetust (Phonics) ja sõnu kirjutama. Kursusel õpitakse kaheksa originaallaulu ja riime, mis aitavad inglise keele intonatsiooni ja häälikuid paremini tundma õppida. Kursuse põhieesmärk on õpilased Cambridge’i tasemeeksamiks YLE Starters ette valmistada.

Storyfun Pre-A1 on sobilik jätkukursusena Peppa’s Adventures and Phonics  kursuse läbinutele ja on sobilik ka 7-8aastastele algajatele.

Storyfun A1

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 7 kuni 9 eluaastat.

Kõigile lastele meeldib lugusid kuulata. Nüüd on aga aeg ka ise lühemaid lugusid lugema hakata. Kursusel Storyfun A1 on jätkukursus, mille kahes raamatus kokku 16 vahvat elulist lugu, mis aitavad õpilastel lugemist nautida, lugusid kuulata ja ka lugemisoskust veelgi parandada. Kõik lood on ka kuuldemängudena sisse loetud ning õpilastel on neid võimalik spetsiaalsest internetikeskkonnast alla laadida või otse üle neti kuulata.Iga loo järel on tekstiga töötamise harjutamised, mis annavad õpilastele võimaluse lugu analüüsida ja oma arvamust avaldada. Lugude pikkus ja õpitavate sõnade arv on jätkukursusel kõvasti suurem. Lisaks lugemisele õpivad lapsed ka häälikuõpetust (Phonics) ja laustega kirjutama. Kursusel õpitakse kaheksa originaallaulu ja riime, mis aitavad inglise keele intonatsiooni ja häälikuid paremini tunda õppida. Kursuse põhieesmärk on õpilased Cambridge’i A1 taseme eksamiks YLE Movers ette valmistada.

Storyfun A1 on sobilik jätkukursusena Storyfun Pre-A1 kursuse läbinutele ja on sobilik ka 7-8aastastele algajatele.

Storyfun A2

Ainekava lühikirjeldus

Lastele vanuses 8 kuni 10 eluaastat.

Kõigile lastele meeldib lugusid kuulata. Nüüd on aeg pikemaid lugusid lugema hakata. Kursusel Storyfun A2 on jätkukursus, mille kahes raamatus kokku 16 vahvat elulist lugu, mis aitavad õpilastel lugemist nautida, lugusid kuulata ja ka lugemisoskust veelgi parandada. Kõik lood on ka kuuldemängudena sisse loetud ning õpilastel on neid võimalik spetsiaalsest internetikeskkonnast alla laadida või otse üle neti kuulata.Iga loo järel on tekstiga töötamise harjutamised, mis annavad õpilastele võimaluse lugu analüüsida ja oma arvamust avaldada. Lugude pikkus ja õpitavate sõnade arv on jätkukursusel kõvasti suurem. Lisaks lugemisele õpivad lapsed ka häälikuõpetust (Phonics) ja laustega kirjutama. Kursusel õpitakse kaheksa originaallaulu ja riime, mis aitavad inglise keele intonatsiooni ja häälikuid paremini tunda õppida. Kursuse põhieesmärk on õpilased Cambridge’i tasemeeksamiks YLE Flyers ette valmistada.

Storyfun A2 on sobilik jätkukursusena Storyfun A1 kursuse läbinutele.

True Stories and English Download Grammar A2+

Ainekava lühikirjeldus

Kursus on sobilik õpilastele vanuses 9-12 eluaastat

Kursuste seeria True Stories koosneb tõestisündinud lühijuttudest, mis on vastavalt A2 keeletasemele haaravalt ning tõetruult kirja pandud. Iga lühijutt sisaldab midagi õpetlikku ja õpetab õpilastele empaatilises võtmes midagi huvitavat kas ajaloo või rasketes olukordades hakkama saamise kohta. Sõltuvalt teemast ja konkreetse tunni eesmärkidest tegeletakse ühes õppetunnis 1-3 looga. Kõik õpikus kirjas olevad lood on ka kuulamisfailina olemas. Iga õpikuga käivad kaasas digitaalsed ülesanded nii kodus kui klassis kasutamiseks. Kursuse hea grammatilise taseme eest vastutab spetsiaalselt rahvusvahelisteks eksamiteks ette valmistada aitav grammatikaraamat English Download Grammar A2. Ka grammatilsed teemad on elulised ja annavad palju võimalusi nii omavahel suhtlemiseks kui ka kirjutamisülesannetele inspiratsiooni pakkumiseks. Kursuse eesmärk on õpilased kõikides osaoskustes rahvusvaheliseks A2 taseme eksamiks ette valmistada.

True Stories and English Download Grammar B1

Ainekava lühikirjeldus


Kursuse on sobilik õpilastele vanuses 10-14 eluaastat

Kursuste seeria True Stories koosneb tõestisündinud lühijuttudest, mis on vastavalt B1 keeletasemele haaravalt ning tõetruult kirja pandud. Iga lühijutt sisaldab midagi õpetlikku ja õpetab õpilastele empaatilises võtmes midagi huvitavat kas ajaloo või erilistes olukordades hakkama saamise kohta. Sõltuvalt teemast ja konkreetse tunni eesmärkidest tegeletakse ühes õppetunnis 1-3 looga. Kõik õpikus kirjas olevad lood on ka kuulamisfailina olemas. Iga õpikuga käivad kaasas digitaalsed ülesanded nii kodus kui klassis kasutamiseks. Kursuse hea grammatilise taseme eest vastutab spetsiaalselt rahvusvahelisteks eksamiteks ette valmistada aitav grammatikaraamat English Download Grammar B1. Ka grammatilsed teemad on elulised ja annavad palju võimalusi nii omavahel suhtlemiseks kui ka kirjutamisülesannetele inspiratsiooni pakkumiseks. Kursuse eesmärk on õpilased kõikides osaoskustes rahvusvaheliseks B1 taseme eksamiks ette valmistada.

True Stories and English Download Grammar B1+

Ainekava lühikirjeldus

Kursus on sobilik õpilastele vanuses 11-15 eluaastat

Kursuste seeria True Stories koosneb tõestisündinud lühijuttudest, mis on vastavalt keeletasemele haaravalt ning tõetruult kirja pandud. Iga lühijutt sisaldab midagi õpetlikku ja õpetab õpilastele empaatilises võtmes midagi huvitavat kas ajaloo või erilistes olukordades hakkama saamise kohta. Sõltuvalt teemast ja konkreetse tunni eesmärkidest tegeletakse ühes õppetunnis 1-3 looga. Kõik õpikus kirjas olevad lood on ka kuulamisfailina olemas. Iga õpikuga käivad kaasas digitaalsed ülesanded nii kodus kui klassis kasutamiseks. Kursuse hea grammatilise taseme ja veelgi rikkama sõnavara eest vastutab spetsiaalselt rahvusvahelisteks eksamiteks ette valmistada aitav grammatikaraamat English Download Grammar and Vocabulary B1+. Ka grammatilsed teemad on elulised ja annavad palju võimalusi nii omavahel suhtlemiseks kui ka kirjutamisülesannetele inspiratsiooni pakkumiseks. Kursuse eesmärk on õpilased kõikides osaoskustes rahvusvaheliseks B1 või B2  taseme eksamiks ette valmistada.

Cambridge FCE Preparation B2

Ainekava lühikirjeldus

Kursus on sobilik õpilastele vanuses 14-18 eluaastat

Kursus Cambridge FCE Preparation B2 pakub laitmatut ettevalmistust õpilastele, kelle eesmärgiks on saavutada Cambridge’i tasemeeksamil suurepärane tulemus. Komplekti kuuluvad kaks mahukat õpikut, mis annavad õpilastele suurepärase võimaluse kõigis viies osaoskuses- lugemises, kirjutamises, kuulamises, lugemises ja keelestruktuuride tundmises- oma teadmised ning oskused B2 tasemele viia. Kursus pole mõeldud mitte täiskasvanutele, vaid spetsiaalsest kooliõpilastele, kes soovivad rahvusvahelist B2 taseme diplomit saada. Kursuse jooksul harjutatakse läbi 12 eksamit, mis tagab eksamipäevaks parima ettevalmistuse. Põnevust ja huvitavat õppematerjali pakuvad ka interaktiivse ekraani jaoks mõeldud lisamaterjalid. Kursusel osalejatelt ootame vähemalt 60 minutit iseseisvat tööd nädalas.

Reactivate Your Grammar and Vocabulary C1/C2

Kursus on sobilik õpilastele vanuses 15-21 eluaastat

Kursus Reactivate Your Grammar and Vocabulary C1/ C2  pakub kõige kõrgemal tasemel ettevalmistust õpilastele, kelle eesmärgiks on saavutada Cambridge’i C1 või isegi C2 tasemeeksamil suurepärane tulemus. Komplekti kuulub mahukas õpik, mis annab õpialastele suurepärase võimaluse kõigis viies osaoskuses- lugemises, kirjutamises, kuulamises, lugemises ja keelestruktuuride tundmides- oma teadmised ning oskused C1 või C2 tasemele viia. Kursus on sobiv nii koolilastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad rahvusvahelist C1 või C2 taseme diplomit saada. Kursusega käib koos spetsiaalne eksamiraamat ja kursuse jooksul harjutatakse läbi 15 erinevat testi, mis tagab eksamipäevaks parima ettevalmistuse. Põnevust ja huvitavat õppematerjali pakuvad ka interaktiivse ekraani jaoks mõeldud lisamaterjalid. Kursusel osalejatelt ootame vähemalt 90 minutit iseseisvat tööd nädalas.